Bulunduğunuz sayfa: Üyelere
Türkçe
English
18-12-2018

ONLINE AİDAT ve BAĞIŞ ÖDEME

Online Aidat ve Bağış Ödemeleri için Yukarıdaki Linki Tıklayınız.

TPCD Bağışlar ve Ödemeler

Bağışlar ve Ödemeler

Bağışlar ve Ödemeler

Bağışlarınız ve ödentileriniz, Derneğimizin amaçları doğrultusunda faaliyetlerini yerine getirmesinde büyük önem taşımaktadır.

Bağış ödemelerini kredi kartı ile yapmak isteyen kişiler, sayfanın altında yer alan ‘‘Yukarıdaki İptal ve İade Koşullarını okudum ve onaylıyorum’’, yazısının yanındaki boş kutucuğu işaretleyerek, çıkan linki kullanabilirler.

Aidat borçlarını ödemek isteyen üyelerimiz, borç miktarını Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Sekreterinin 0312 427 22 23’lu telefonunu arayarak, info@tpcd.org.tr adresine ileti göndererek veya Dernek Merkezi’ne yazarak öğrenebilirler.

Gizlilik Taahhüdü: Tüm kredi kartı bilgileri ve ilgili kişisel bilgiler gizlilik ilkesi uyarınca 3. kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmayacaktır.

Yatırılan Paranın İptali ve İade İşlem ve Koşulları: Her hangi bir nedenle, ödemenizin iptali, tamamının veya bir kısmının iadesini istemeniz durumunda, talebinizi gerekçesiyle birlikte, info@tpcd.org.tr adresine yazarak veya mektup ile derneğimizi bilgilendirmeniz gerekmektedir. Talebinizin derneğimizce uygun bulunması durumunuzda paranız bize bildireceğiniz banka hesabınıza yatırılacaktır.