Bulunduğunuz sayfa: Çalışma Grupları / Bilimsel Çalışma Grupları / Estetik Cerrahi ve İnvaziv Olmayan İşlemler ÇG
Türkçe
English
24-11-2017

Estetik Cerrahi, İnvaziv Olmayan ve Anti-Aging İşlemler Çalışma Grubu

Başkan: Dr. Metin Yavuz   myavuz(at)mail.cu.edu(dot)tr

Sekreter: Dr.Tunç Tiryaki  drtunctiryaki(at)gmail(dot)com

Üyeler:

Dr.Zafer Özsoy                drzozsoy@netscape.net

Dr.Cemil Dalay                 cdalay@cu.edu.tr

Dr.Selahattin Özmen         selozmen@yahoo.com

Dr.Osman Erhan Eryılmaz    info@estetikistanbul.com

Dr.Zühtü Demir                 demirzuhtu@gmail.com

Dr.Ali Sakinsel                   sakinsel@degisimestetik.com

Dr.Özlenen Özkan             ozlenend@yahoo.com

Dr.Reha Yavuzer                ryavuzer@hotmail.com

Dr.Çağhan Baytekin           drbaytekin@gmail.com

Dr.M.Onur Çukurluoğlu      mocukurluoglu@gmail.com

Dr.R.Hakan Özcan             rhozcan(at)yahoo(dot)com

Dr. Özlem Silistreli            artuntr@yahoo.com

Dr.Metin Görgü                metingorgu@yahoo.com

Dr.Cengiz Açıkel               cengizacikel@gmail.com

Dr.Zafer Atakan                dratakan@yahoo.com

Dr.Gürsel Turgut                gurselturgut@yahoo.com

Dr.Serdar Bora Bayraktaroğlu  serdarborabayraktaroglu@yahoo.com

Dr.Hüseyin Borman             hborman@gmail.com

Dr.Mehmet Köksal                mkoksalmd@gmail.com

Dr.Bahar Yılmaz                    baharyilmaz_2000@yahoo.com

Dr.Özlem Gündeşlioğlu          ozlemgundes@hotmail.com

Dr.Muzaffer Durmuş             drmzfdurmus@yahoo.com

Dr. Ercan Karacaoğlu           drercanka@yahoo.com

Dr.Gamze Bektaş                 gamze-bkts@hotmail.com

Dr. M. Şahin Alagöz             sahinalagoz@yahoo.com

Dr.Haldun Onuralp Kamburoğlu  haldunkamburoglu@hotmail.com

Dr. Eksal Kargı                      eksalkargi(at)gmail(dot)com

Dr.İlker Manavbaşı                 ilkermanavbasi(at)hotmail(dot)com

Dr.Eda Işıl Alp                       edaisil(at)gmail(dot)com

 

 

Forum: http://tpcd.org.tr/forum