Bulunduğunuz sayfa:
Türkçe
English
15-12-2018

Haberin Tamamı

PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ UZMANLIĞI NEDİR?

Dudak damak yarıkları ile doğan çocukların cerrahi tedavilerinin Plastik Cerrahlar tarafından yapıldığını biliyor muydunuz ?

PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ UZMANLIĞI NEDİR?

 

Dudak  damak yarıkları ile doğan çocukların cerrahi tedavilerinin Plastik Cerrahlar tarafından  yapıldığını biliyor muydunuz ?

Meme Kanseri nedeniyle göğsü alınan kadınların  farklı plastik cerrahi uygulamalarından biriyle  yeniden göğüslerine ,  beden ve ruh bütünlüğüne kavuşabileceklerini duydunuz mu ?

Yanık yaralarının kapatılmasının ve yanığa bağlı deformitelerin düzeltilmesinin  temel  Plastik Cerrahi uygulaması olduğunun farkında mısınız ?

Yara ve tümör tedavilerinde mikrocerrahi teknikleri kullanarak, vücutta bir yerden bir yere yapılan doku naklinin Plastik Cerrahlarca sıkça kullanıldığını biliyor muydunuz ?

Deri tümörlerinin – kanserlerinin  cerrahi tedavisi ve  oluşan doku eksikliklerinin kapatılmasının Plastik cerrahi teknikleri ile mümkün olduğundan haberdar mısınız ?

 Türk Plastik Rekonstrüktif  ve Estetik Cerrahi Derneği; kamuoyuna  , hizmet verdiği alanlarla ilgili bilgi vermeyi görev saymaktadır.

Plastik Rekonstrüktif  ve Estetik Cerrahi uygulamalarını www.tpcd.org.tr sitesinden inceleyebilirsiniz.

Sunday, 2014-05-11 01:25 zaman: 5 Years